• CS Horror

    • CS Horror od do

      • Texaský masakr motorovou pilou 3D

        Horor USA (2013). Mladá žena cestuje do Texasu, aby převzala dědictví. Neví ale, že jeho součástí je i setkání se zabijákem. Po prvním masakru v roce 1974 podezření obyvatel městečka padlo na rodinu Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Několik desítek let později se mladá Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu. Rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (88 min)

      • Hrůzná minulost 2

        Horor USA (2014). June se zdá o vraždách, které nápadně připomínají styl mrtvého sériového vraha Jidáše. Co má June s Jidášem společného a je možné, aby Jidáš vraždil i po své smrti...? June pracuje jako uklízečka míst činu a díky svému příteli, strážníku Meyerovi, má dostatek práce, kterou ve skutečnosti potřebuje, protože pomáhá svojí matce s překonáním závislosti na drogách. Ve městě, kde June bydlí, řádí vrah, který evidentně napodobuje sériového vraha Jidáše, kterého v prvním filmu zabila Annie, jeho vlastní neteř. Napodobitel zavedl do města i agenta Ballarda z FBI. Ballard se zajímá o June, protože je biologickou dcerou poslední oběti Jidáše, Jennifer Glickové. Duch Jennifer Glickové pomohl Annie v prvním filmu Jidáše odhalit a zabít. June netuší, že je adoptována, ale agent Ballard jí to poměrně nevybíravým způsobem sdělí a ona se na svou adoptivní matku naštve a pohádá se s ní. Tu noc je adoptivní matka June zabita napodobitelem Jidáše. June vidí její smrt ve svých snech, takže je u mrtvoly první. Stejné vize má June i o první mrtvole, kterou jsme ve filmu viděli. Ballarda June přímo fascinuje, takže ji pronásleduje. June je kvůli svým snům a smrti adoptivní matky v koncích a rozhodne se kontaktovat Annie z prvního filmu. Annie pošle June za Stevie, která ji v prvním filmu pomohla s komunikací s duchem Jennifer Glickové. Stevie ale odmítá June pomoct, prý se stěhuje pryč a June doporučuje to samé. June ale nakonec není na všechno sama, Annie za ní přijede a snaží se jí pomoct. Dvojice spolu projde dům June, kde podle všeho straší. Dívky se pokusí navázat kontakt s duchem v domě a Annie má při seanci vidění, její tělo dokonce ovládne duch. Annie v tomto stavu nestále opakuje „růžový pokoj“. Annie při seanci omdlí a June vidí duchy obětí napodobitele Jidáše. June nakonec také omdlí a když se probere, tak se jejich cesty rozdělí. Annie míří do domu první oběti napodobitele Jidáše, ale tam je zabita. June sleduje stopu „růžového pokoje“, která ji zavede do ateliéru, kde se fotí erotické fotografie. June zjistí, že první oběť v tomto ateliéru pracovala. Když se June z ateliéru vrátila, objevil se u ní doma Ballard, kterého tam poslal přítel June s tím, že ji podezírá, že je nějak spojená s řáděním napodobitele Jidáše. (96 min)

      • Dredd

        Sci-fi film Indie/USA/VB/JAR (2012). Budoucnost. Z Ameriky je ozářená pustina. Na jejím východním pobřeží, od Bostonu po Washington, D.C., se rozkládá Mega City One, rozsáhlá megalopole plná násilí, ve které více než 400 milionů obyvatel přežívá v neustálém strachu. Na pořádek v ulicích dohlíží takzvaní Soudci – vymahači práva, porotci, soudci i vykonavatelé rozsudku v jedné osobě. Takovým Soudcem je i Dredd, který od svého nadřízeného dostává za úkol vyzkoušet v praxi novou Soudkyni Cassandru Anderson. Čeká je zdánlivě snadná práce – vražda v nechvalně proslulém dvousetpatrovém slumu, který provozuje bezcitný klan Ma-Ma. Když se ale pokusí zatknout jednoho z přisluhovačů klanu, Ma-Ma neprodyšně uzavře celou budovu. Oba Soudci se ocitají uprostřed brutálního a nelítostného souboje o přežití. (92 min)

      • 30 a půl metru

        Thriller USA (2008). Marnie si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea. Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye a u bývalého Mikeova parťáka Shankse. Otázkou je, zda se jí dá pomoci... (93 min)

      • Chata v horách

        Horor USA (2012). Myslíte si, že ten příběh znáte. Jestli se dveře do sklepa otevřou, jděte dolů…Uvidíte, co jste ještě neviděli. Technici operačního střediska ukrytého v podzemí zahajují akci na tajemný rituál. I když jsou místní specialistkou varováni, že se experiment může vymknout kontrole, nenechají si nic vymluvit. Mezitím se do zdánlivě opuštěné chaty v horách uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (91 min)

      • Zabiják Joe

        Thriller USA (2011). Mladý drogový dealer z malého města Chris Smith (Emile Hirsch) chce svou špinavou práci pověsit na hřebík. Jeho vlastní matka mu však ukradne všechny zásoby a on musí sehnat šest tisíc dolarů, protože jinak mu hrozí smrt. Na pokraji zoufalství požádá o pomoc svého otce Ansela (Thomas Haden Church) a vymyslí společně plán. Chrisova matka je pochybná existence bez skrupulí a uzavřela životní pojistku, která by bohatě pokryla její dluhy. Má to však háček. Peníze mohou být vyplaceny až po její smrti. Zde vstupuje do hry detektiv a nájemný vrah Joe Cooper (Matthew Mc Conaughey), šarmantní muž s chováním pravého gentlemana. Rád by Chrisovi a Anselovi s tím pomohl, ale k tomu potřebuje od nich 25 tisíc dolarů v hotovosti. Tolik peněz nemají a Joe má tedy pro ně návrh - počká s výplatou, výměnou za Chrisovu mladší sestru Dottie (Juno Temple), kterou si ponechá jako zálohu, pokud nebude vyplaceno pojistné a on dostane svou odměnu. Bude to ale tak jednoduché? (98 min)