
CS Horror
CS Horror od do
Město nemrtvých
Sci-fi film USA (2013). Ve východoasijském městě unikl nebezpečný virus, který proměnil většinu obyvatel v zombie, a proto lokalitu ihned hermeticky uzavřeli. Špičkový žoldnéř Max Gatling přijme riskantní úkol, aby našel a zachránil dceru vlivného muže, která zůstala v zamořeném městě uvězněna. Kromě ní tu voják nachází skupinu přeživších lidí i jednotku nasazených bojových robotů. Jejich úkolem bude přemoci přesilu nakažených lidí, kteří se proměnili na krvelačné neživé - nemrtvé nestvůry, útočící ze všech stran. (85 min)
Texaský masakr motorovou pilou 3D
Horor USA (2013). Mladá žena cestuje do Texasu, aby převzala dědictví. Neví ale, že jeho součástí je i setkání se zabijákem. Po prvním masakru v roce 1974 podezření obyvatel městečka padlo na rodinu Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Několik desítek let později se mladá Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu. Rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (88 min)
Spletenec
Sci-fi drama USA/Fr./Kan. (2009). Genetičtí inženýři Elsa a Clive tajně provedou experiment, jehož výsledkem je kříženec člověka a zvířete. Je to úžasné a podivně krásné stvoření, které by mohlo v moderní medicíně způsobit revoluci, pokud ovšem předtím nezničí lidstvo. Clive (Adrien Brody) a Elsa (Sarah Polleyová) se specializují na propojování DNA různých zvířecích druhů a vytvářejí tak fantastické nové hybridy. Nyní se chystají k experimentu, jehož výsledek by mohl způsobit revoluci ve vědě a medicíně, hodlají totiž propojit zvířecí a lidskou DNA. Farmaceutická společnost, která jejich výzkum financuje, jim však experiment zakáže. To ale zvídavé genetické inženýry nemůže zastavit, Clive a Elsa se přesunou do podzemí a kvůli své ctižádostivosti riskují kariéru. Výsledkem experimentu je Dren, úžasné a podivně krásné stvoření, které je neobvykle inteligentní a nečekaně fyzicky vyvinuté. Dren předčí jejich nejdivočejší sny. Ovšem jak roste a v abnormálně zrychleném tempu se učí, hrozí, že se její existence stane nejhorší noční můrou... (103 min)
Zabiják Joe
Thriller USA (2011). Mladý drogový dealer z malého města Chris Smith (Emile Hirsch) chce svou špinavou práci pověsit na hřebík. Jeho vlastní matka mu však ukradne všechny zásoby a on musí sehnat šest tisíc dolarů, protože jinak mu hrozí smrt. Na pokraji zoufalství požádá o pomoc svého otce Ansela (Thomas Haden Church) a vymyslí společně plán. Chrisova matka je pochybná existence bez skrupulí a uzavřela životní pojistku, která by bohatě pokryla její dluhy. Má to však háček. Peníze mohou být vyplaceny až po její smrti. Zde vstupuje do hry detektiv a nájemný vrah Joe Cooper (Matthew Mc Conaughey), šarmantní muž s chováním pravého gentlemana. Rád by Chrisovi a Anselovi s tím pomohl, ale k tomu potřebuje od nich 25 tisíc dolarů v hotovosti. Tolik peněz nemají a Joe má tedy pro ně návrh - počká s výplatou, výměnou za Chrisovu mladší sestru Dottie (Juno Temple), kterou si ponechá jako zálohu, pokud nebude vyplaceno pojistné a on dostane svou odměnu. Bude to ale tak jednoduché? (98 min)
30 a půl metru
Thriller USA (2008). Marnie si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea. Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye a u bývalého Mikeova parťáka Shankse. Otázkou je, zda se jí dá pomoci... (93 min)
Přízrak zmizelé
Horor USA (2013). Biančin život by právě teď nemohl být lepší. Čeká vytoužené dítě s milovaným manželem, který zanedlouho dostane spoustu peněz po otci. Potom se ale Biance začne všude zjevovat podivná dívka. Bianka má nejprve podezření, že se jí vrací psychické problémy, které měla po předchozím potratu. Pak ale v televizi vidí, že dívka je pohřešovaná a že bude nejspíš mrtvá. Začne sama zjišťovat, oč vlastně jde a co se s dívkou stalo. Její pátrání a nakonec i duch dívky samotné ji dovedou k překvapivému odhalení. (82 min)
